Projekty architektoniczne – od koncepcji po realizację


Doradztwo w zakupie działki, domu lub mieszkania


Dobry projekt architektoniczny to również dobre przygotowanie. Ważny jest wybór działki, kierunki świata, media, dostęp do drogi i lokalne prawo. Pomożemy wybrać idealną działkę, przygotować mapy i uzyskać decyzje urzędowe niezbędne do przygotowania projektu.


Projekt koncepcyjny


Na etapie koncepcji najważniejsze jest poznanie potrzeb inwestora. Zarówno przy obiektach prywatnych jak i publicznych faza koncepcji jest najważniejsza. Tworząc schemat myślimy o konkretnych rozwiązaniach budowlanych oraz potrzebach i możliwościach inwestorów. Dzięki takiemu podejściu otrzymują Państwo najlepszy projekt, nie wymagający późniejszych zmian na etapie projektu wnętrz czy budowy.


Projekt budowlany – pozwolenia na budowę


Projekt budowlany jest niezbędnym dokumentem do uzyskania pozwolenia na budowę i rozpoczęcia prac. Przygotujemy dla Państwa kompletny projekt, zawierający architekturę, konstrukcje oraz inne niezbędne projekty wymagane do uzyskania pozwolenia, oraz zapewnimy kompleksową obsługę urzędową.


Projekt wykonawczy


Projekt wykonawczy wymaga fachowej wiedzy o materiałach i rozwiązaniach. Pozwala na wykonanie bardziej skomplikowanych budynków i zazwyczaj dla takich jest dedykowany. Nasze 20-letnie doświadczenie zapewni idealne rozwiązania.Wizualizacje 3d, filmy


Do projektów proponujemy również wizualizacje i modele 3D, dzięki którym będą mieli Państwo lepszy obraz swojego przyszłego domu.


Adaptacja gotowych projektów


Zajmujemy się również adaptacją gotowych projektów. Każdy gotowy projekt ma takie wymagania jak ten skrojony na miarę. Nie polecamy kupna gotowego projektu, bo pociąga to za sobą większe koszty i problemy niż indywidualny, ale pomożemy Państwu w każdej sytuacji.


Czemu my?


Myślimy przyszłościowo! Wielu inwestorów po latach budowy i mieszkania zostaje z domem, który nie odpowiada ich oczekiwaniom. W naszych projektach zakładamy możliwość późniejszej przebudowy, zmiany funkcji budynku czy ilości lokali.

Zespół młodych i starszych architektów to gwarancja nowoczesnego spojrzenia i sprawdzonych rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy w zróżnicowanym zakresie, przygotowanych specjalnie do Państwa oczekiwań.

DOM JEDNORODZINNY – Przebudowa pod Grójcem

DOM JEDNORODZINNY– Segment na Zaciszu

DOM JEDNORODZINNY– Budowa na Saskiej Kępie

SŁUŻBA ZDROWIA – Klinika „Budzik” w Aninie

DOM JEDNORODZINNY – Rozbudowa na Mokotowie