Projekty wnętrz – styl i funkcjonalność


W projektowaniu wnętrz stawiamy na realizację Państwa marzeń.


Poznanie potrzeb – klucz do sukcesu


Projekt rozpoczynamy od niezobowiązującej rozmowy o Państwa oczekiwaniach, sposobie życie, budżecie, stylu oraz zakresie pomocy. Dzięki takiej rozmowie jesteśmy w stanie przygotować wycenę oraz stworzyć


Układ funkcjonalny


Układ funkcjonalny jest pierwszym etapem projektu wnętrz. W oparciu o dostępne rzuty mieszkania lub domu oraz rozmowę z Państwem na temat potrzeb przygotowujemy kilka rzutów 2d. Przedstawiają one zmienione układy ścian oraz rozmieszczenie wyposażenia. Przygotowanie takiego projektu pozwala na określenie możliwości danej przestrzeni i wybranie rozwiązań, które są najlepsze dla Państwa.


Projekt koncepcyjny – wizualizacje


Projekt koncepcyjny jest drugą fazą projektu wnętrz. Na tym etapie zaprezentujemy Państwu wizualizacje wymarzonego wnętrza. Często ten etap jest wystarczający do wykończenia wnętrza.


Projekt wykonawczy


Projekt wykonawczy to zestawienie wszystkich materiałów i wyposażenia oraz szereg rysunków dla poszczególnych wykonawców, w tym projekty elektryki, hydrauliki, ścian, szaf oraz innych stałych mebli. Dzięki projektowi wykonawczemu mają Państwo pewność, że każde drzwi otworzą się w odpowiednim kierunku, każda płytka zostanie położona w dobrym miejscu, a sam remont przebiegnie bez większych niespodzianek.


Nadzór autorski


Nadzór autorski to ciągły kontakt z wykonawcami i wizyty na budowie. Dzięki niemu mają Państwo pewność,
że wszystko przebiega zgodnie z zatwierdzonymi projektami i zgodnie ze sztuką.


Wykończenie „pod klucz”


Wykończenie pod klucz to wersja, która wydaje się najbardziej kosztowna jednak w rzeczywistości to duża oszczędność pieniędzy, czasu i stresu. Razem z naszymi ekipami zrealizujemy projekt w całości. Wyszukamy najtańszych dostawców, skorzystamy z naszych zniżek partnerskich, zapewnimy dostęp wszystkich materiałów w odpowiednim czasie oraz zgramy wszystko z wykonawcą. Projekt pod klucz to rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie prawdziwe oszczędności, czas i wygodę.
WNĘTRZA MIESZKALNE – Dom w Wołominie 250 m²

WNĘTRZA MIESZKALNE – Mieszkanie na Mokotowie 50 m²

WNĘTRZA MIESZKALNE – Mieszkanie na Żeraniu 85 m²

WNĘTRZA MIESZKALNE – Mieszkanie na Woli 80m²

WNĘTRZA MIESZKALNE – Mieszkanie w Aninie 70m²

WNĘTRZA MIESZKALNE – Mieszkanie na Pradze 85m²

WNĘTRZA MIESZKALNE – Dom w Pruszkowie 150m²

WNĘTRZA MIESZKALNE – Mieszkanie na Żoliborzu 55m²

WNĘTRZA MIESZKALNE – Mieszkanie na Pradze 60m²

WNĘTRZA KOMERCYJNE – Recepcja na Pradze 50m²

WNĘTRZA KOMERCYJNE – Salon urody w Łodzi

WNĘTRZA KOMERCYJNE – Salon wybielania zębów